Yoğunluktan Başını Kaldıramayan Acun Ilıcalı’nın Kızları Hakkında Samimi İtirafı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, son dönemde hem TV’de işlerin yoğunlaşması hem de sahip olduğu futbol takımının yönetimi derken çok zorlu bir sürecin içinde. Yoğunluktan başını kaldıramadığını anlatan ünlü yapımcı Ilıcalı, geçtiğimiz gün Üsküdar’da down sendromlu gençlerle buluştu. Bu sırada samimi açıklamaların altına imza attı.

Televizyonda yaptığı her programla reytingleri altüst eden, yıllardır medya dünyasının en gözde isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı şimdilerde pek çok işle ilgileniyor.

Sunucu olarak başladığı kariyerinde girişimcilik, yapımcılık, medya sektöründe patronluk gibi pek çok başarının altına imza atan Acun Ilıcalı, bildiğiniz gibi Acun Medya Grubu ve Exxen’in de kurucusu. Saymakla bitiremesek de TV8’in yanı sıra Hull Cirty AFC ve Shelbourne FC futbol takımlarının da sahibi kendisi.

54 yaşındaki Ilıcalı, geçtiğimiz gün Üsküdar’da düzenlenen bir etkinlik kapsamında down sendromlu gençlerle bir araya geldi.

Hem Survivor 2024 All Star’ın başlayacak olması, hem futbol takımları hem de diğer girişimleri dolayısıyla çok sık yurt dışı seyahati yapmak durumunda kalan Ilıcalı, kendisine gelen davet üzerine Tebessüm Kahvesi’ni ziyaret etti. Üsküdar Belediyesi bünyesindeki kahveyi, down sendromlu gençler işletiyor.

Acun Ilıcalı da Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla kendisini davet eden Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’i kırmayarak gençlerle birlikte kahve içti.

‘İnsan onlara bakınca mutlu oluyor, masumiyeti görüyor. Güzel bir dünya hayal ediyorsunuz, inşallah dünyada bu masumiyetin yansımalarını görürüz.’

Ne denli yoğun olduğundan bahseden Acun Ilıcalı, “Kendi kızlarımı bile göremiyorum” diyerek minik bir isyanda bulundu.

‘Arkadaşlar inanın kendi kızlarımı bile göremiyorum ama böyle bir davet gelince hiç düşünmeden geldim.’

Kızlarıyla sık sık vakit geçiren ve sosyal medyada bunu sıklıkla paylaşan ünlü yapımcı, geçtiğimiz hafta kızları ile Londra’ya gitmişti.

Kızları Leyla, Yasemin ve Melisa ile olan pozlarını ‘Geleneksel Winter Wonderland gezisi :)’ yazarak paylaşmıştı.

Gençlerin her konuya son derece hakim olduğunu söyleyen Ilıcalı, onları yılbaşı özel programına davet ettiğini açıkladı.

‘Yılbaşı çekimleri için hepsini davet ettim, özel misafirlerim olacaklar. Ayrıca maça gitmek istediler, hepsi farklı takımlar tuttuğu için ayrı ayrı statlara gideceğiz. Sayın başkanımız benim tahmin edemeyeceğim bir proje yapmış, düşünürsün falan ama hayata geçirmek çok zor. O yüzden sayın başkanımızı ve emeği geçenleri tebrik ederim.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir