Honor Magic 6 Pro, dikkat çekici tasarımıyla geliyor

Honor, 10 ve 11 Ocak tarihlerinde iki günlük bir etkinlik düzenliyor ve bu etkinlikte Magic 6 serisi akıllı telefonları ve Magic OS 8.0’ı piyasaya sürmeyi planlıyor. Magic 6 serisinin, Standart, Pro ve Porsche Design sürümlerinden oluşması bekleniyor. Yaklaşmakta olan cihazlar hakkında çok sayıda bilgi sızdırıldı. Şimdi, lansmandan önce, Magic 6 Pro’nun ön görünümü, Honor tarafından Weibo’da paylaşılan bir görselle ortaya çıktı.

Honor’un Weibo üzerinden paylaştığı Magic 6 Pro’nun görüntüsü, hap şeklinde delikli bir ekranı ortaya koyuyor. Cihazın dört tarafı kavisli kenarlar ve ultra ince çerçevelere sahip. Güç ve ses düğmeleri sağ tarafta yer alıyor. Telefonun daha ince bir tasarıma sahip olduğu düşünülüyor. Bunun dışında, tanıtım görseli başka detayları açığa çıkarmıyor. Honor Magic 6 serisi, şimdiden ön rezervasyonlar için açık.

Honor Magic 6 Pro, dikkat çekici tasarımıyla geliyor

Honor Magic 6 Pro‘nun sızdırıldığı iddia edilen canlı bir görüntüsü, arka panelde üç kamera sensörünü üçgen bir formasyonda barındıran dairesel bir çıkıntıyı gösteriyor. Söylentilere göre cihaz, 1 inçlik 50MP OV50K sensörü, periskop telefoto lens ve ultra geniş açılı bir birimle gelecek. Yaklaşmakta olan akıllı telefonun 3D yüz tanıma kilidi ve 2K ekran çözünürlüğüne sahip olması bekleniyor. Ayrıca IP68 sertifikalı olacağı da iddia ediliyor.

Honor Magic 6 Pro‘nun, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ile güçlendirileceği söyleniyor. Ayrıca iki yönlü uydu şarj teknolojisine sahip olacak. 3C sertifikası, akıllı telefonun 100W kablolu şarjı destekleyeceğini ortaya koydu. Ayrıca 50W kablosuz şarj desteğine de sahip olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir