Devrim-Torreira Aşkını Konuşurken “Hadise Gönlünü Ziyech’a Kaptırdı” Dedikodusu Alevlendi

Hadise magazin dünyasının gözde isimleri arasında biliyorsunuz ki. Konserleri kadar aşk hayatıyla da gündeme gelen ünlü şarkıcının yeni bir aşka yelken açtığı iddiası bir anda ortalığı hareketlendirdi. Hadise’nin gönlünü Galatasaray’ın yıldızı Hakim Ziyech’a kaptırdığı öne sürüldü.

Şarkıları, konserleri, kıyafetleri, sosyal medya paylaşımları derken her detayıyla gözleri üzerine çeken Hadise gündemin önde gelen isimlerinden.

Sahnedeki danslarıyla izleyenleri büyüleyen Hadise yalnızca kariyeriyle ön planda olan isimlerden biri de değil.

İlişki konusunda kelimenin tam anlamıyla “bahtsız bedevi” olan ünlü şarkıcı yaşadığı ilişkiler ve aşk dedikodularıyla da adından söz ettiriyor.

Son zamanlarda Galatasaray maçı izlerken paylaşımlarda bulunan Hadise’nin yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

Galatasaray maçlarını izlemesinin sebebinin Sarı-Kırmızılılar’ın son haftalarda gerek performansı gerekse attığı gollerle büyük alkış alan Hollanda asıllı Faslı futbolcusu Hakim Ziyech, ünlü şarkıcının yıldız isme aşık olduğu öne sürüldü.

Poor_news’in iddialarına göre, güzel şarkıcı Galatasaray’ın ligdeki başarılı performansından değil, takımın Faslı yıldızı Hakim Ziyech için maçları takip ediyor.

Hatta söylenenlere göre; ünlü şarkıcı Hadise ile Hakim, arkadaşları Dries Mertens ve eşi Kat Kerkhofs’un evinde tanışmışlar.

Felemenkçe dilini konuşan iki ünlü ismin yakın çevrelerine “Aynı dili konuşuyoruz, bu sefer bambaşkayız” dedikleri de iddialar arasında.

Oyuncu Devrim Özkan ve Galatasaraylı Lucas Torreira, hem spor hem de magazin dünyasının manşetlerine oturan bir aşk yaşıyor bildiğiniz üzere.

Hadise’nin Devrim Özkan’dan sonra Galatasaray’ın yeni yengesi olacağı haberine birçok yorum geldi tabii.

Sizce Hadise ve Hakim Ziyech gerçekten de bir aşk yaşıyor mudur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir