Berdan Mardini, Kral Charles’a parfüm gönderecek!

Berdan Mardini, doğup büyüdüğü memleketi Mardin Yaylabaşı Köyü’ne, yedi yıl önce gül ve lavanta ekerek başladığı yatırımların meyvesini toplamaya başladı. Mardini, gerçekleştirdiği basın toplantısıyla, köyüne kurduğu gül yağı fabrikasından elde ettiği gül yağlarını kullanarak bu yıl kendi adını taşıyan Berdan Mardini markasıyla kozmetik sektörüne atıldığını açıkladı.

Kendi adını taşıyan markası ile ürettiği kozmetik ürünlerini önceki gün İstanbul Florya’da tanıtan Mardini, parfümden duş jeline, şampuandan gül yağı losyonuna, ev ve oda mumlarına kadar geniş ürün yelpazesi ile sektöre girdiğini anlattı.

Toplumdaki her kesime hitap ettiklerini ve ürünlerin ulaşılabilir olmasına dikkat ettiklerini anlatan Berdan Mardini, ürünler ile ambalaj ve kutulara Mezopotamya’daki yaşamış uygarlıklar ile müzik makamlarının adlarını verdiğini söyledi.

Şarkıcı, 15 yıl önce Mardin’den konak satın alan Kral III. Charles’a da ürünlerinden bir hediye paketi yaptırıp posta ile göndereceğini sözlerine ekleyerek, şu ifadeleri kullandı:

“Benim hemşehrim Kral Charles’a bir paket göndermem lazım. Kendisi biliyorsunuz Mardin’den ev almıştı hatırlarsanız. Bizim hemşehrimiz olduğu için ona da bir paket göndereceğiz. Kral, gül parfümünü sever.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir