Amerikalı Rock Grubu Sahnede Kavga Etti: Gitarla Birbirlerine Saldırdılar

Amerikalı rock grubu The Brian Jonestown Massacre, Avusturalya’da bir konser sırasında kavga etti. Kavga sırasında birbirine gitar ile saldıran grup üyelerini seyirciler şaşkınlıkla izledi.

Avusturalya’nın Melbourne şehrinde konser yapan Amerikalı rock grubu The Brian Jonestown Massacre sahnede birbirine girdi.

Sahnede kavga eden grup üyeleri bu kavga sonrasında Avusturalya turnesinin geri kalanı iptal etti.

Kavganın başlamasına 56 yaşında olan solist Anton Newcombe’un grubun gitaristi Ryan Van Kriedt’i sahneden atması ve mikrofonun kesilmesini istemesi ile başladı.

Solist Newcombe, sahneden inen gitarist Kriedt’e “Sesini kapatın, sahneden defol git. Parti bitti kaptan” dedikten sonra sahneden inen gitarist Kriedt’in sıratına gitarıyla vurdu. Gitarist, aldığı darbeyle birlikte solistin üstüne yürüdü.

Çıkan kavgayı durdurmak için diğer üyeler ve güvenlik görevlileri sahnede koştururken tüm bu kavga seyirciler tarafından izlendi.

Olayın ardından açıklama yapan solist Anton Newcombe, çok yorgun ve duygusal olduğunu, sesinin iyi çıkmadığını söyledi.

Konserde bulunan seyirciler Anton’un açıklamasının ardından Avustralya medyasına yaptığı açıklamalarda, Anton’un 20 dakika boyunca kötü şarkı söyleyip seyircilere küfür ederek tahrik ettiğini söyledi.

Konser alanında bulunan seyircilerin çektiği görüntüler ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir